HAKKIMIZDA

Mass Apart, 2009 yılında Taksim Meydana 200m uzaklıkta Modern Dizayn edilmiş apart dairelerimiz Feridiye Caddesi'nde hizmete açılmıştır. İstanbul'un merkezinde İstanbul Havaalanı'na 40 km Sabiha Gökçen Havaalanı'na 42 km mesafede yer alan Mass Apart, Yerli ve Yabancı Misafirlerimizin rahatlıkla konaklayabileceği Apartment haline getirilmiştir.

Deprem yönetmeliği kanununa uygun olarak yapılan binamızda, 1 oda 1 salon (1+1), 1 oda 0 salon (Studio), 2 oda 1 salon (2+1 ) olarak apart dairelerimiz full mobilyalı olarak dizayn edilmiştir.

Mass Apart içerisinde yer alan "Mass Health Clup" günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz kardiyo makineleri ve ağırlık aletleri ile günlük antrenmanlarınızı büyük bir motivasyonla yapabilirsiniz.

Apartımızın Tüm Bloklarında 7/24 kullanabileceğiniz Ücretsiz Wifi bulunmaktadır.

Resepsiyonumuz siz değerli misafirlerimize hizmet verebilmek amacıyla 24 saat boyunca erişilebilir durumdadır. Ayrıca Apartımız Özel Güvenlik ve Kamera Sistemi ile korunmaktadır.

Apartımızın ortak alanında bulunan "Mass Garden Cafe" günün stresini atabileceğiniz sosyal alanımız siz değerli misafirlermizin hizmetindedir.